Apie mus

Intelektinės nuosavybės teisių gynimas internete. Vykdome nuolatinį interneto monitoringą ir neteisėtų kūrinių kopijų šalinimą. Mūsų patirtis ginant intelektinės nuosavybės teises – 20 metų.

Mūsų tikslas- ginti kūrėjus bei platintojus, apsaugoti jų intelektinės nuosavybės teises, skatinti teisėtą kūrinių vartojimą, šviesti visuomenę apie galimus pažeidimus ir kaip jų išvengti interneto vartotojams.

Esame institucija, siekianti apginti teisėtus teisių turėtojų interesus bei lūkesčius, tuo pačiu interneto vartotojams suteikiant galimybę susipažinti su autorių/gretutinių teisių apsauga ir išvengti pažeidimų, naudotis išimtinai tik teisėtais šaltiniais.

Mūsų komanda nuolat tobulinasi Intelektinės nuosavybės apsaugos srityje, siekdami kuo geresnių rezultatų saugant intelektinę nuosavybę internete.

***
Paprastai dauguma kūrinių, platinamų kino teatruose, DVD/CD/BRD, knygos, nuotraukos „pavagiami” tiesiog iš laikmenų arba iš kino teatrų juos nufilmuojant vaizdo kameromis. Todėl tiek kūrėjai, tiek platintojai, turi neteisėtus „konkurentus” internete- nelegalius platintojus P2P tinkluose, Torrent, „Online” svetainėse bei tarnybinėse stotyse. Tai pažeidžia kūrėjų teises, mažina surenkamas pajamas, iškreipia rinką ir formuoja netinkamą interneto vartotojų požiūrį į kūrybą, sudarant įspūdį, kad viskas internete yra nemokama ir teisėta.

Tik kryptinga, strategiškai nukreipta veikla gali pakeisti situaciją iš esmės. Tai mes ir vykdome.

© INAC, 2015- 2022